Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Čtenář Deníku viděl Brazilce a prohru 1:3 ...

České Budějovice - Čtenář z Dobré Vody u Č. Budějovic Adolf Kubata vyhrál soutěž s Deníkem, vyrazil do Prahy, kde sledoval atraktivní fotbalové utkání ČR - Brazílie. Po prvním poločase, který byl v režii českých reprezentantů, se po přestávce karta o

Brazílie jako dárek! Největší ... - Rychnovský deník

Byl to fotbalový svátek! V úterý večer se v Praze v přípravném duelu proti České republice představila fotbalová reprezentace Brazílie. Na souboj s pětinásobnými mistry světa přišlo do Sinabo Stadium 19 116 diváků. Díky Deníku byli mezi nimi i nejmén

Brazilci podeváté ovládli Copu ... - Ústecký deník

Fotbalisté Brazílie porazili ve finále jihoamerického šampionátu Copa América 3:1 Peru, přestože od 70. minuty hráli bez vyloučeného Gabriela Jesuse. "Kanárci" vedli od 15. minuty po Evertonově gólu. Ve 44. minutě srovnal z penalty Paolo Guerrero, al

Brazílie - Českobudějovický deník

Vyhrál soutěž, kterou připravil Deník, a tak se může těšit na výjimečný zážitek. „Já spíš jezdil na hokeje, na fotbal vyrazím poprvé,“ říká sympatický muž z Dobré Vody u Českých Budějovic. Fotbal si užije opravdu ve svátečním balení.

Hurá na Brazílii! Chceme se ukázat ... - Pražský deník

Zdroj: Deník Zvýšenou motivaci bude mít nicméně z jiného důvodu. Ačkoli před zraněním nosil kapitánskou pásku, ne vždy patřil k nepostradatelným pilířům. A velkou konkurenci má Suchý i nyní. „Takový je holt fotbal. V mém věku se nestresuju, ostatní k

Brazilci podeváté ovládli Copu América. I ... -

Adolf Kubata vyhrál soutěž a pojede na ČR - Brazílie ...

Z Třemošnice odešel Forman do Brazílie - Chrudimský deník

Čekalo se, že Janda bude moci chytat mnohem dříve a zatím pořád chytá ten mladý kluk. Petr Šindelář, náš nejlepší střelec, chybí. Na jaře vůbec nehrál. A nebude hrát až do konce. Forman odjel do Brazílie. Pracovně, ne hrát fotbal, nedostal nabídku z