Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Spousta fotbalistů se po konci fotbalové kariéry motá v kruhu a neví, co dál se svým životem. To však není otázka legendy italského Juventusu Alessandra Del Piera. Dnes 45letý bývalý fotbalista pověsil před pár roky kopačky na hřebík a odstěhoval se

Nejlepší fotbalista v Evropě v uplynulé sezoně? Messi!

Nejlepší fotbalista světa Lionel Messi prodloužil o dva roky smlouvu s Barcelonou. Pětadvacetiletý Argentinec, který v minulém roce nastřílel rekordních 91 branek a jako první hráč v historii získal čtyřikrát za sebou prestižní Zlatý míč, se kataláns

Bousov dostal od Lomnice bůra, v sobotu mají šanci na ...

V 55. minutě se prezentoval střelou těsně vedle Klíma. Lomnice prověřila brankáře Hampla v 61. minutě, poté měl velkou příležitost Sedláček, který šel sám na branku, ale stejně jako Stejskal v první půli, také branku těsně minul.

100 největších Britů – Wikipedie

100 největších Britů (angl.100 greatest Britons) je anketa, kterou uspořádala BBC, aby v ní její publikum určilo, které osobnosti považuje za největší Brity všech dob. V soutěži významně bodovalo i několik „nebritů“, resp. naturalizovaných Britů, mim

křížovka 28022020 | Online luštění | Křížovkářský ráj

Online křížovkářský slovník, online křížovka zdarma, křížovkářské časopisy

Jak ochladit dům v letních měsících -

V otázce zateplení stropu pod střechou se již umíme orientovat. Norma nám říká správnou tloušťku tepelné izolace. Ale to není vše. V létě ovšem musíme počítat s tím, že se tepelná izolace chová pouze jako brzda průniku tepla. Tepelný spád je obrácený

Francouzský fotbalista Thierry Henry vstřelil první gól v zámořské MLS. Bývalý reprezentační útočník jednou brankou přispěl k vítězství New Yorku 2:0 nad hostujícím San Jose a pomohl Red Bulls k třetí výhře v posledních čtyřech zápasech.

Místa, kde se často bourá. Toto jsou nové nejnebezpečnější ...

Z top desítky nejnebezpečnějších úseků se v roce 2019 dva objevily ve Středočeském, dva v Libereckém, a dva v Jihočeském kraji. Po jedné příčce obsadily kraje Královéhradecký, Pardubický, Ústecký a Vysočina. Kde přesně k nehodám často dochází, si můž

Ústí a Ústecký kraj - sport -

Sportovní zpravodajství z Ústí nad Labem a Ústeckého kraje, reportáže ze zápasů a rozhovory.

Tenhle slavný fotbalista vydělává milion denně ...

Pak fotbal v podstatě pověsil na hřebík a dal se na módní branži. Spodní prádlo, oblečení, boty, brýle, vlastní parfém, to vše má Beckham za sebou. „Aktuálně, i přes to, že už není aktivním fotbalovým hráčem, vydělává v přepočtu 1 milion korun denně,