Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Onlajny.eu | hokej

Onlajny.eu - online prenosyšportových stretnutí.

HOKEJ: Břeclav - Opava 5:3 - Opavský a hlučínský deník

V 52. minutě hosté chybovali a jejich zaváhání využil Červenka, jenž upravil na 5:3. Opava se snažila o vyrovnání, jenže v čase 51:28 inkasoval trest na pět minut a do konce utkání obránce Tichý. Tím šance Slezanů na bodový zisk rapidně klesly, a pro

KHL :: slavia-hokej

Červenka je rád, že národní tým otevírá sezonu po titulu doma, a těší se na představení v Českých Budějovicích. "Doufám, že přijde hodně lidí a my jim ukážeme takový hokej, aby z toho měli radost a my samozřejmě taky.

Fotogalerie sportu Lední hokej -

Lední hokej: zleva Václav Prospal, Alois Hadamczik, Rostislav Olesz © Eduard Erben 2006

Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj | Krajský svaz ledního ...

MichalČERVENKA Jakub ZDUBA , Jakub ZUBÍČEK 4/4 15:27: H: Jakub KRETSCHMER 4/5 16:28: D: Jakub ZDUBA Michal ČERVENKA 5/4 19:07: D: Ondřej KOS 5/5 19:30: D: Jakub ZDUBA Michal ČERVENKA , Štěpán URBÁNEK 5/5

RomanČervenka | - web českého hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

David Pospíšil&Robert Záruba nechápou co že se to na Slávii zase děje

8.kolo O2 extraligy 2009/2010 (25. 9. 2009) HC Slavia Praha - HC Kometa Brno 6:4 (1:3, 0:0, 5:1) Branky a nahrávky: 19. Červenka (L. Havel, Žižka), 44. P. Je...

MS v ledním hokeji 2018 Dánsko — Česká televize

Hokej. MS v ledním hokeji 2018 Dánsko. O pořadu. Úvodní stránka. Přehled dílů. Diskuse. Napište nám. 145 minut USA - Kanada. Utkání o 3. místo. Všechny díly 144. Červenka nedává góly, ale chce medaili: Musíme pro to udělat všechno. 16. 5. 2018. Špače

Hokejové dresy pro fanoušky |

Více jak 500 hokejových dresů pro fanoušky od 329 Kč. České i další národní dresy. Všechny dětské i dospělé velikosti. V nabídce i jména jako Jágr, Pastrňák, Demitra, Crosby a další. Doprava od 3000Kč zdarma. Od dětství sportujeme, známe naše produkt

Hokej (výsledky průzkumu) | - řešení pro online ...

Nejznámější český hokejista? Vyjmenujte 3 slavné hokejisty. V jakým týmu je ted' Jaromir Jágr? Nejlepší Brankař Světa? Nejlepší Evropský tým? Kolik zlatých medaili vyhráli čeští hokejisté? Jakému týmu fandíte v Moravskoslezkém kraji Máte chuť si někd