Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Češi porazili na Karjale i mistry světa Finy |

Úřadující mistři světa dvakrát vedli. Skóre otevřel v úvodu druhé třetiny Juho Lammikko, ještě do druhé přestávky vyrovnal Jakub Jeřábek. Po 42 sekundách třetí části se prosadil Sakari Manninen, při hře bez brankáře poslal zápas do prodloužení Tomáš

Čeští hokejoví fanoušci namlsaní olympijským zlatem z Nagana 1998 a zlatým hattrickem ze světových šampionátů 1999 až 2001 se v roce 2005 po třech letech bez medaile mohli opět vypravit slavit do ulic. Česká reprezentace v čele s Jaromírem Jágrem tot

Češi získali na Mistrovství světa ve stepu 11 medailí ...

Na Mistrovství světa ve stepu IDO World Championship Tap Dance 2014 skončila česká výprava stepařů v pořadí států na celkově druhém místě v počtu medailí mezi ostatními 18 státy se ziskem 2 zlatých, 4 stříbrných a 5 bronzových medailí.

Mistrovství světa v hokeji: Česko - Švédsko 2:3. Češi ...

Kompletní zpravodajství ze světa celebrit. »Sestřička« Mihulová má nového chlapa! Jmenuje se Leo a s Alenou opravdu ladí (58x); Krásná seriálová sestra Evy Burešové už své nahé tělo ukázala.

Češi postupují do semifinále mistrovství světa v ...

Čeští hokejisté vyhráli v Buffalu čtvrtfinálový zápas na mistrovství světa v ledním hokeji do 20 let. Finsko porazili 4:3 po samostatných nájezdech. V semifinále se utkají s vítězem duelu mezi Kanadou a Švýcarskem.

Kolikrát jsme vyhráli mistrovství světa v hokeji ...

Nikkol. Jako samostatná Česká republika jsme na MS šestkrát byli zlatí (MS 1996, 1999, 2000, 2001, 2005 a 2010), jednou jsme získali stříbrnou medaili (MS 2006) a třikrát jsme si odnesli bronz (MS 1993, 1997 a 1998).

Bravo, Kapitáni z Náměště! Mistry světa na rybníku jsou ...

Mistrovství světa v rybníkovém hokeji skončilo stejně jako v loňském roce triumfem českého týmu. V kanadském Plaster Rocku se dokonce odehrálo česko-slovenské finále a dřevěný Stanley Cup přiveze domů parta Captains Náměšť.

Češi přemohli mistry světa! Bitvu s Finy ... -

Před utkáním Češi hovořili o nutnosti pečlivého bránění nebezpečných finských nájezdníků a v první třetině jim plán vyšel. Mistři světa zažehli v zemi jezer hokejovou horečku, utkání sledovala vyprodaná Hartwall aréna. A v úvodním dějství sledovala v

Mistři! Češi pokořili Kanadu a mají zlato! -

Česká republika může slavit! Hokejová reprezentace porazila Kanadu a po čtyřech letech vybojovala titul mistrů světa. K úspěchu vedl tolikrát osvědčený recept - zodpovědná obrana smrtící údery ve správný okamžik. Po gólu Prospala z 5. minutě přidal p

MS v inline hokeji:Češi jsou po roční odmlce opět mistři ...

MS v inline hokeji:Češi jsou po roční odmlce opět mistři světa! Foto: Facebook World Skate - Pics Roberta Strazzabosco/Max Pattis 29. července 2018, 17:20