Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ PRAHA ZÁPAD - Soutěže |

Čadek Roman – Čisovice 91021455 Rozhodnutí DK: Klub se trestá peněžitou pokutou ve výši 200,- Kč dle §47, odst. 4 DŘ a čl. 21, písm. a) RS. Uloženou pokutu je klub povinen uhradit prostřednictvím sběrné faktury dle §20, odst. 6 DŘ. DK-90/19-20 Čtvrté

Z Jílového bez bodu. – TJ Sokol Čisovice

Bohužel začátkem druhé půle inkasují Čisovice podruhé a tak potřetí ze tří jarních zápasů prohrávali 2:0. Po druhé brance začínají praktikovat hráči Čisovic fotbal ve velkém tempu a domácím docházejí síly. Důsledkem je snížení z kopačky Kadiče na 2:1

TJ SokolÚhonice : TJ Štěchovice B | TJ Štěchovice

Trenér Karel Holešta: Zápasu by zřejmě slušela remíza, která odpovídala dění na hřišti. Bohužel, minule jsme inkasovali rozhodující gól dvě minuty před koncem a

TJ Sokol Holubice | Výsledky dorostu

Nejprve penaltou. Soupeř však branku z ní nedal. Chvíli poté, se ale i tak trefil ze hry, když jeden z domácích udělal z našich hráčů kužely a udělal mezi nimi slalom. Našim se ale povedlo do konce poločasu vyrovnat. Branku dal Soukup. Ve druhém polo

TJŠumavan Vimperk - O pohár Krále Šumavy

Tuesday, 13 September 2011 V sobotu 10. září uspořádal, za krásného slunečného dne, na svém fotbalovém hřišti ve Vimperku fotbalový oddíl Šumavan Vimperk ve spolupráci s Okresním fotbalovým svazem Prachatice turnaj v minikopané s názvem „O pohár Král

Historie.cs - Fotbal to je hra byČT24 | Free Listening on ...

Historie.cs - Fotbal to je hra byČT24 published on 2019-06-16T09:50:42Z První kluby a zápasy, národnostní roztržky, svérázné úplatkářské aféry, netradiční dresy a názvy Na počátku byli často veslaři, bývalí studenti z Anglie a také Němci.

Změny na železnici -

Přinášíme informace Českých drah o změnách a výlukách v železniční dopravě v týdnu od 14. 08. 2000 - 20. 08. 2000

Slovní fotbal - logická online hra zdarma

Těm co se líbí Slovní fotbal, se líbí také. On Words - 191 Hráčů online. Přidáno: před 6 lety. Akční slovní hra, která prověří jak tvoji slovní zásobu, tak rychlost. Vytvoř více podstatných jmen než tvůj soupeř. Kris Kros - 320 Hráčů online.