Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Mountfield HK

Mountfield HK, a.s. Prodejna Hejduk Sport pořádá v sobotu 30. května dopoledne CCM Dětský den, kterého se zúčastní také hradecký útočník Radovan Pavlík.

HC Kometa Brno» Druháci Komety ovládli turnaj v Jaroměři

B r n o / J a r o mě ř - Nejmenší naděje Komety se dokázaly prosadit v konkurenci patnácti soupeřů a turnajem prošly doslova suverénně, když neprohrály ani jediný turnajový zápas.

Hokejový oddíl STADION Nový Bydžov z. s.: Titulní stránka

Trénink je vzhledem k velkému objemu rozhozen do vícero videí. Videa zaslat do neděle 17.5.2020

SD Kolín - SD Jaroměř, 10.11.2017 | - web českého ...

SD Kolín - SD Jaroměř, 10.11.2017

HC Choceň | Utkání | Muži: Přátelské zápasy mužů 2019 - 2020

HC Jaroměř - 0 bodů Metuje Cup | Sobota 21.09.2019, 14:00 | Zimní stadion Jaroměř Přátelské zápasy mužů, 2019 - 2020

Registrace |Český hokej: trenérský systém Coach Manager

Český hokej: trenérský systém Coach Manager. Registrace Registrační číslo trenéra (u čárkového kódu na průkazu), 10-místné číslo, např. 0775921994 * Nejste trenérem s průkazem ČSLH? Požádejte o přístup zde E-mail * Zde si nastavte své přístupové údaj

BK Nová Paka » Jaroměř - Nová Paka 15.12.2018 od 18:00

P. Tým Z Skóre B; 1. HC Stadion Vrchlabí: 40: 246:85: 103: 2. HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: 40: 170:115: 85: 3. Mostečtí Lvi: 40: 185:137: 77: 4. HC ...

Výsledky hokeje HC Chotěboř v sezóně 2004/2005 (podzim)

HC Jaroměř - HC Vrchlabí 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) Web Jaroměře zatím přináší jen fotky, web Vrchlabí podrobnosti ještě nemá. Krkonošské noviny referují o utkání zde. 1 Jaroměř 9 7 0 2 38 : 20 14 2 Dvůr Králové n. Lab. 9 6 2 1 34 : 24 14 3 Vrchlabí 9 6 1 2

HC Jaroměř - HC Náchod | Krajský svaz ledního hokeje ...

HC Jaroměř 2:1 (0:0,1:1,1:0) HC Náchod. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 2. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 24:02: H: Daniel VANÁT Jan ŘEZNÍČEK , Jan VERNER 5/5 ... HC NÁCHOD; Č P Hráč G A B T +/- ...

HC Náchod | Diskusní forum

Klubový web HC Náchod. Vážený pane Antoníne, každou sezónu si vybírám pouze HC Jaroměř, ale vzhledem k tomu, že již na stránkách HC Jaroměř jste zlikvidovali diskuzi, tak jsem napsala na HC Náchod z důvodu toho, jak dopadl zápas Náchod versus Jaroměř