Sázení s extra bonusem

hokej přimda po hodině

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 102 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Hokej v sedě ? - 11.10.14 -

Trénink, kde si můžete sami na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to hrát sledge hokej. Potřebné vybavení vám bude zapůjčeno na místě. Potřebovat budete teplé obleční, účast je na vlastní riziko. Zážitek je vhodný pro děti od 10 let v doprovodu rodičů.

Online: Brno - Dukla Praha 0:0, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...

Po hodině hry také tutovky Dukly! Centr z pravé strany pustil jeden z hostů na nabíhajícího Fábryho, který dobře tlačil míč zpoza vápna na zadní tyč, branku Brna ale těsně přestřelil!

HC VERVA Litvínov -

Ve středu 13.3. se na severu Čech odehraje turnaj o celkové 9. - 12. místo. Do Litvínova zavítají týmy z Tábora, Třince a Kladna.

Besedníci - Oficiální web spolku Besedníci Šumice

Předpověď počasí udávala krásných 20 stupňů a nebe bez mráčku. A světe div se, meteorologové se trefili do černého, v našem případě spíše do azurově modrého (nebe). Po 13. hodině… Čti dále »

Počasí Přimda aktuálně + hodinová předpověď |

Aktuální ☀️ počasí ⛅ pro Přimda a přesná hodinová předpověď ☂️ srážek a teploty

Když si pro nepohodlného zastupitele přijde policie přímo ...

O to větší překvapení bylo, když se po půl hodině objevila ve dveřích policie. Už ten prostý fakt, že chvíli po příchodu příslušníků Policie ČR přerušil starosta schůzi, aby mohli policisté v klidu konat a vše proběhlo takzvaně hladce a mimo oficiáln

HC Boskovice | In-line hokej

Kde si tedy můžu in-line hokej vyzkoušet? Trénujeme dvakrát týdně a to vždy po 17 hodině. Viz rozpis in-line plochy. Zveme všechny zájemce, kteří si chtějí hokej na kolečkových bruslích vyzkoušet. Kde získám více informací?

Jak jsem se vČíně učila čínsky - Blog

Mají na nás obrovské nároky. Na každé hodině po nás chtějí, abychom si za pár minut zapamatovali hodně znaků (někdy i přes deset na jedné hodině), to je cca 30 znaků za den. Dnes už jsem měla opravdu pocit, že se mi do mozku víc nevejde, bylo to stra

Podivná Rychlá hra na TV Barrandov 2.díl - Blog

Dnešní ranní Rychlá hra na TV Barrandov opět předvedla, o jak podezřelou hru se jedná. Avia totiž podle všeho není automobilová značka. A to přesto, že v letech 1994–1996 vyráběla malý osobní terénní automobil Avia A11 Trend.

Hrdinové strašných dob - Blog

Utíkají ven a zoufale hledají okénka, kde si mohou koupit alkohol, vyhřívat se na sluníčku se stovkou dalších nebo ujet, uběhnout či ujít někam daleko. Přes zákazy či doporučení prakticky bez sankcí. Ve strašné době každý, kdo opustil svůj dům po urč