Sázení s extra bonusem

sazka vario love kleště nýtovací a děrovací

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 65 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Přípravky děrovací, náhradní sada pro kleště Prym Vario ...

Nýtovací a děrovací kleště Prym Vario na patentky, z kolekce Prym Love. Délka 20 cm, s děrovacím nástrojem pro průměry 3 a 4 mm, pro nýtovaní druků a průchodek.Obsahuje nýtovací přípravky pro plastové...

Prym love - Vyhledávání na

(Patenty a nýty) Hodnocení produktu: 0%. Kleště nýtovací a děrovací VARIO z kolekce Prym LOVE, délka 20 cm, s děrovacím nástrojem pro průměry 3 a 4 mm, pro nýtovaní druků a průchodek.

Kleště VARIO nýtovací, děrovací PRYM LOVE - růžové ...

Kleště VARIO nýtovací, děrovací PRYM LOVE - růžové. Kleště nýtovací a děrovací VARIO z kolekce Prym LOVE, délka 20 cm, s děrovacím nástrojem pro průměry 3 a 4 mm, pro nýtovaní druků a průchodek. Obsahuje i nýtovací přípravky pro Color snaps!

Nýtovací a děrovací kleště Prym | STOKLASA textilní galanterie

Nýtovací a děrovací kleště Vario. Mají děrovací nástroj o průměru 3 a 4 mm, hodí se pro nýtování druků a průchodek. Obsahují nýtovací nástavce pro plastové patenty, dále nástavce pro děrování a pomůcku pro jejich snadné vyndání z kleští.

Kleště na patentky Prym Love Vario, nýtovací a děrovací ...

Nýtovací a děrovací kleště Prym Vario na patentky, z kolekce Prym Love.. Délka 20 cm, s děrovacím nástrojem pro průměry 3 a 4 mm, pro nýtovaní druků a průchodek. Balení obsahuje nýtovací přípravky pro plastové patenty COLOR SNAPS, nástavce pro děrová

kleště Vario nýtovací, děrovací PRYM LOVE - modré - Látky ...

kleště Vario nýtovací, děrovací PRYM LOVE - modré. Kleště nýtovací a děrovací VARIO z kolekce Prym LOVE, délka 20 cm, s děrovacím nástrojem pro průměry 3 a 4 mm, pro nýtovaní druků a průchodek. Obsahuje i nýtovací přípravky pro Color snaps! URČENÉ PR

Prym LOVE nýtovací a děrovací kleště Vario tyrkysové ...

Kleště nýtovací a děrovací VARIO s děrovacím nástrojem pro průměry 3 a 4 mm, pro nýtování druků a průchodek.Obsahuje nýtovací přípravky pro plastové patenty color snaps, nástavce pro děrování a pomůcku pro jejich snadné vyndání z kleští.

Nýtovací a Děrovací Kleště Vario Prym Love

Velmi kvalitní a spolehlivé Nýtovací a Děrovací Kleště Vario Prym Love. Délka 20 cm, pro nýtování druků a průchodek, aplikace plastových patentek color snaps. Obsahuje i nýtovací přípravky pro Color snaps.

Kleště Vario, nýtovací kleště, děrovací kleště, Prym

Popis zboží. Kleště nýtovací a děrovací VARIO z kolekce PRYM LOVE. Celková délka kleští je 20 cm. Hmotnost kleští cca 300 g. Sada kleští obsahuje děrovací nástroj pro průměry 3 a 4 mm, pro nýtovaní druků a průchodek. Obsahuje i nýtovací přípravky!

PRYM LOVE - Kleště VARIO nýtovací, děrovací - prodej-mi ...

Popis.Úžasný pomocníček k Vašemu šití bez kterého se neobejdete :-) Kolekce Prym LOVE. Kleště nýtovací a děrovací VARIO s děrovacím nástrojem pro průměry 3 a 4 mm, pro nýtování druků a průchodek.Obsahuje nýtovací přípravky pro plastové patenty color