Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Kádr uzavřen. Hokejový Zlín hlásí stop stav na nákupy a ...

Hokej Další 3 fotografie v galerii. Hokejisté Zlína se radují z gólu proti Spartě. | foto: Luděk Ovesný, MAFRA. dub 18 2020 . Během srpnové přípravy na ledě možná pozvou na zkušební kemp potenciální posily, už teď ale mají trenéři extraligových hokej

Hokej online, hokejové live výsledky, livescore

Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live

1.česká hokejová liga - výsledky, tabulky, zápasy - Hokej ...

Novinky, výsledky, tabulky, kalendář a rozlosování naší druhé nejvyšší hokejové soutěže na

- MS juniorů v hokeji 2020 Ostrava-Třinec

- program a vše důležité o MS v hokeji 2019, MS v hokeji 2018, Euro hockey tour a ostatních reprezentačních hokejových akcích

OSTRAVA 2019 Mistrovství Světa Para Hokej

Mistrovství Světa v para hokeji konané v Ostravě 2019 od 27.4. do 4.5.

MS v hokeji 2020 - Výsledky, program, reportáže online ...

Mistrovství světa v hokeji 2020 probíhá 8. - 24. května ve Švýcarsku. Program zápasů, kdy hrají Češi, play-off a detailní zpravodajství. Sledujte s námi MS v hokeji 2020 online.

Jakub Orsava -

Orsava působil v reprezentačních výběrech do 18 a 20 let, za které odehrál dva světové šampionáty. Do seniorské reprezentace se podíval poprvé v sezóně 2011/2012, kdy nastoupil ke čtyřem zápasům na Karjala Cupu ve Finsku a Channel One Cupu v Rusku. O

Pravidla v hokeji | MS v hokeji 2019

Pravidla v hokeji. V předchozím obecném článku o hokeji jsme všeobecně popsali hokej a nastínili pár pravidel a specifikací hry. Například velikost kluziště, hrací dobu, délku přestávky nebo rychlost, jaké dosahuje vystřelený puk s kterým se hraje.

hokej– Wikislovník

čeština: ·kolektivní sport, ve kterém soupeří dva týmy mezi sebou a snaží se pomocí hokejek dostat puk nebo tvrdý míček do soupeřovy branky· (hovorově) zmatek, nepořádek Máš v tom hokej.··sport angličtina: hockey francouzština: hockey m italština: ho