Foxis s.r.o., 1.zlínská zastavárna

Zavolejte nám:
+420 608 260 673

1.zlínská zastavárna

O nás

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

22 květen, 2018

Obchodní podmínky

 

Foxis s.r.o.

Bartošova 4393

76001 Zlín

IČO: 26942909

DIČ: CZ26942909

 

Jednatel společnosti a zodpovědný vedoucí: Ilona Páralová.

 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C 46803. Provozovna1.zlínská zastavárna, Bartošova 4393, 76001 Zlín

 

Prodáváme použité zboží: Provoz zastavárny a bazaru. Výkup a prodej zlata, stříbra, mobilních telefonů, elektroniky, sportovních potřeb, herních konzol a nářadí. Nabídka notebooků, hodinek, mobilních telefonů, tablety, her a příslušenství atd. 

 

 

Uzavření kupní smlouvy

Nabídka zboží na stránkách www.zlin-bazar.cz  je ukázkou námi prodávaného zboží.

Zboží zakoupené v naší internetové nabídce je použité.

Zájem o zboží projevíte odesláním kontaktního, objednávkového formuláře nebo telefonicky na tel.: 608 260 673.

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů pro vyřízení a odeslání objednávky.

O přijetí Vámi zaslaného formuláře Vás budeme informovat následnou komunikací s prodejnou, která bude zasílána prostřednictvím e-mailu nebo Vás budeme kontaktovat telefonicky. Samotná kupní smlouva je následovně uzavřena až v okamžiku odsouhlasení objednávky a odeslání zboží kupujícímu.

Vybrané zboží Vám zašleme na dobírku. Poštovné účtujeme dle nákladů pošty od 120,-Kč podle ceny a váhy zboží.

Při objednávce nad 4000,-Kč poštovné zdarma.

Vrácení peněz v případě zrušení objednávky

Pokud Vám nebude vyhovovat můžete jej do 14 dnů vrátit. O tom, že nám zasíláte zboží zpět nás prosím informujte emailem nebo telefonicky, urychlíte tak vyřízení vašeho požadavku.

Potom zašlete zboží dobírkou (částka jakou jste za zboží zaplatili) zpět na adresu provozovny: Foxis s.r.o., Bartošova 4393, 76001 Zlín


 

Zboží a záruka

Záruka na použité zboží je 24 měsíců

Při prodeji použitého zboží prodávající ze zákona neodpovídá za vady, které se projeví později, než při převzetí zboží. U prodeje použitého zboží se záruka nevztahuje na vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí kupujícím. Záruku poskytujeme 24 měsíců od převzetí zboží kupujícím. Prodávající odpovídá podle § 616 odst. 1 obč. zák. pouze za vady, které prodávaná věc má již při převzetí (což musí kupující prokázat), přičemž se za takové vady nepovažují vady odpovídající míře běžného opotřebení. Pokud se však vada vyskytne v prvních 12-ti měsících (§620, 626 o.z.) po převzetí zboží, musí prokazovat prodávající, že vada vznikla teprve po převzetí zboží - pokud to neprokáže, zákon stanoví v § 616 odst. 4 vyvratitelnou domněnku, že se jedná o vadu, která již existovala v době převzetí. Nejde však o záruku (tou je totiž odpovědnost za vady, které se projeví až po převzetí zboží).

Pokud zjistíte, že výrobek má závadu, před jeho zasláním na reklamaci nám popište problém na náš e-mail: foxis@zlin-bazar.cz., nebo nám zavolejte +420 608 260 673  Po – Pá: 9 – 16h.